Zapadnięty chodnik

Uszkodzony chodnik

Zgłoszono 6 stycznia 2020, 21:15
Do weryfikacji
Chodnik wzdłuż ul. Kościuszki na wysokości posesji nr 7 jest zapadnięty, przez co tworzy się w tym miejscu kałuża, parę metrów dalej (widać na zdjęciu ) zapada się kostka przy włazie

Powiadomienia

Historia zgłoszenia

Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 5 dni temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...