Zapadnięty chodnik

Uszkodzony chodnik

Zgłoszono 6 stycznia 2020, 21:18
Ukończone

Przed

Po

Chodnik na skrzyżowaniu Kościuszki z Chopina jest zapadnięty, przez co tworzy się w tym miejscu kałuża Dalej w stronę Sanatorium Perła Bałtyku chodnik też jest zapadnięty i tworzy się kałuża.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 8 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
8 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 8 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...