Uszkodzony znak na wysepce - ul. Towarowa.

Uszkodzony znak drogowy

Zgłoszono 10 stycznia 2020, 11:51
Ukończone

Przed

Po

Średnio co 2 tygodnie znak jest niszczony. Może pora pomyśleć nad innym rozwiązaniem na tej wysepce, skoro kierujący samochodami nie są w stanie samodzielnie myśleć.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 1 tyg. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
1 tyg. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 1 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...