Śmieci z budowy - ul. Wielkopolska.

Dzikie wysypisko

Zgłoszono 10 stycznia 2020, 11:56
Ukończone

Przed

Po

Po raz kolejny w tym samym miejscu ktoś zrobił sobie wysypisko. Śmieci prawdopodobnie pochodzą z Inwestycji Jarzębiny, która jest na ukończeniu - są to resztki styropianu, resztki więźby dachowej i szalunków.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 4 dni temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
6 dni temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...