Uszkodzony kosz na śmieci - ul. Jedności Narodowej.

Uszkodzony kosz

Zgłoszono 10 stycznia 2020, 11:59
W realizacji
Od ponad miesiąca kosz stoi przy samej ziemi, wcześniej wisiał na słupie.

Powiadomienia

Historia zgłoszenia

W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji do MZZDiOŚ.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
Wg informacji naprawa mocowania nastąpi w poniedziałek.
Zespół Usterka Kołobrzeg.
1 tyg. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 1 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...