niedziałająca lampa przy ścieżce rowerowej skwer przy skwerze Kamienna/Budowlana/Słowińców

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 13 stycznia 2020, 7:51
Ukończone

Przed

Po

po demontażu budki gastronomicznej przestała działać lampa oświetlająca ścieżkę rowerową i ciąg chodnikowy dla pieszych, co stwarza niebezpieczeństwo kolizji dla pieszych i rowerzystów. Dodatkowo należałoby przyciąć gałęzie drzewa od strony ścieżki rowerowej.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.
Zespół Usterka Kołobrzeg
7 mies. temu
W realizacji Usunięcie awarii zlecono spółce ENERGA-Oświetlenie.
Zespół Usterka Kołobrzeg
7 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...