niedrożny wpust uliczny

Niedrożna kanalizacja deszczowa/wpust uliczny

Zgłoszono 14 stycznia 2020, 12:34
Ukończone

Przed

Po

Podczas opadów deszczu woda wylewa się ze studzienki. Proszę o udrożnienie.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.
Zespół Usterka Kołobrzeg
2 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
2 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 2 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...