przepalona żarówka w lampie na parkingu

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 15 stycznia 2020, 14:7
Ukończone

Przed

Po

Proszę o wymianę żarówki w lampie na parkingu przy ul. Dworcowej 11-13 w Kołobrzegu.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.
Zespół Usterka Kołobrzeg
2 tyg. temu
W realizacji Usunięcie awarii zlecono spółce ENERGA-Oświetlenie.
Zespół Usterka Kołobrzeg
3 tyg. temu
Do weryfikacji Dziękujemy za dokonanie zgłoszenia.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak to tylko możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg
1 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...