Awaria Oświetlenia

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 18 stycznia 2020, 11:51
Poza uprawnieniami
Dzień dobry, Proszę o usunięcie awarii oświetlenia na ul. Wylotowej 32. Od zakończenia remontu ulicy nie świeca lampy. Pozdrawiam Bartosz Wójcik

Historia zgłoszenia

Poza uprawnieniami Z przykrością informujemy, że zgłoszenie wykracza poza zakres naszych uprawnień.
Za sprawność oświetlenia na wyremontowanym odcinku ulicy Wylotowej odpowiada
Zarząd Dróg Powiatowych w Kołobrzegu.
O usterce poinformujemy zarządcę drogi.
Zespół Usterka Kołobrzeg
2 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...