Zapadnięty chodnik - ul. Solna.

Uszkodzony chodnik

Zgłoszono 20 stycznia 2020, 8:44
Do weryfikacji
Zapadnięty chodnik w miejscu obok dziury po wyciętym drzewie.

Powiadomienia

Historia zgłoszenia

Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 1 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...