Wykrzywiony znak drogowy przy przejściu dla pieszych - ul. Towarowa.

Uszkodzony znak drogowy

Zgłoszono 20 stycznia 2020, 8:46
Ukończone

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 2 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 2 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...