Zarośnięty chodnik i uszkodzone słupki

Uszkodzony chodnik

Zgłoszono 20 stycznia 2020, 15:59
Do weryfikacji
Przy ulicy Gryfitów (przy Netto) jest zarośnięty chodnik, krawężników już prawie nie widać. Stare płyty chodnikowe już dawno powinny zostać zastąpione kostką brukową. Wzdłuż części pasa znajdują się również pordzewiałe, powykrzywiane słupki wraz z łańcuchami, których czasy świetności się skończyły.

Powiadomienia

Historia zgłoszenia

Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 2 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...