Nieprawidłowy znak - koniec ścieżki rowerowej - ul. Świętego Macieja.

Uszkodzony znak drogowy

Zgłoszono 24 stycznia 2020, 15:43
Ukończone
Nieprawidłowy znak oznaczający koniec ścieżki rowerowej na ul. Świętego Macieja. Za znakiem ścieżka jest kontynuowana w kierunku ul. Artyleryjskiej (za przejazdem dla rowerów i przejściem dla pieszych).

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 1 tyg. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
1 tyg. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 4 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...