wymiana żarówki w lampie ulicznej na parkingu samochodowym za sklepem drobiarskim Kogucik

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 29 stycznia 2020, 11:49
Ukończone

Przed

Po

Proszę o wymianę żarówki w lampie ulicznej na parkingu samochodowym za sklepem drobiarskim Kogucik.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 7 mies. temu
Do weryfikacji Dziękujemy za dokonanie zgłoszenia.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak to tylko możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg
8 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...