Ponownie uszkodzony znak drogowy - ul. Towarowa.

Uszkodzony znak drogowy

Zgłoszono 30 stycznia 2020, 8:16
Ukończone

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. Zespół Usterka Kołobrzeg 7 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
7 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 8 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...