Brak worków na psie odchody- ul. Myśliwska

Psie pakiety

Zgłoszono 5 lutego 2020, 17:36
Ukończone
Od dłuższego czasu występuje przerwa w uzupełnianiu psich pakietów workami, które są przeznaczone do zbierania psich odchodów. Problem występuje nie tylko na ul. Myśliwskiej, ale również w innych częściach miasta. Bardzo proszę o pilne zajęcie się problemem, gdyż niedługo, całe nasze miasto pokryta zostanie psimi odchodami, gdyż ludzie przyzwyczaili się już do wygody i pobierania worków właśnie z psich pakietów. Ich brak to katastrofalny stan nie tylko trawników, ale również placów zabaw oraz chodników.

Historia zgłoszenia

Ukończone Po podpisaniu Umowy woreczki na psie odchody zostaną uzupełnione w pojemnikach. Obecnie trwa weryfikacja dokumentacji przetargowej.
Przepełnione pojemniki można zgłaszać do Urzędu Miasta Kołobrzeg Wydział Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami.
Zespół Usterka Kołobrzeg
6 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...