Drzewo na sciezce rowerowej nadmorskiej

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa

Zgłoszono 5 lutego 2020, 22:19
Ukończone
O godz. 21:30 przewrócilo/zlamalo sie suche drzewo na sciezke rowerowa przez która jeszcze minute wczeszniej przejezdzali rowerzysci. Drzewo lezy w poprzek na drodze rowerowej i twarza niebezpieczenstwo szczególnie po zmroku. Drzewo jest na tyle duze i ciezkie, ze nie mialem mozliwosci je przesunac.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 3 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...