Pęknięta płyta granitowa

Uszkodzona jezdnia

Zgłoszono 6 lutego 2020, 15:55
Do weryfikacji
Przy wjeździe na deptak od ulicy Kopernika znajduje się pęknięta płyta granitowa po której przejeżdża dużo samochodów. Jednocześnie zaznaczam, że płyta się zapadła.

Powiadomienia

Historia zgłoszenia

Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 1 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...