Zapadnięty chodnik ul. Dworcowa.

Uszkodzony chodnik

Zgłoszono 7 lutego 2020, 9:13
Do weryfikacji

Powiadomienia

Historia zgłoszenia

Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 1 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...