Niedziałające oświetlenie -ul. Kupiecka 16

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 8 lutego 2020, 18:51
Ukończone

Przed

Po

We wskazanej na mapie lokalizacji (od strony południowej bloku mieszkalnego Kupiecka 6-16) nie działa oświetlenie w jednej z ulicznych lamp.

Historia zgłoszenia

Ukończone Usunięcie awarii zlecono spółce ENERGA-Oświetlenie.
Zespół Usterka Kołobrzeg
1 mies. temu
Do weryfikacji Dziękujemy za dokonanie zgłoszenia.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak to tylko możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg
1 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...