Niebezpieczny zakręt

Problemy rowerzystów

Zgłoszono 6 lipca 2017, 17:51
Ukończone

Przed

Po

Na ścieżce rowerowej przy ul. Rodziewiczówny na wysokości ul. Reymonta, ścieżka rowerowa prowadzi po zakręcie, z prostej drogi rowerowej skręca w lewo do parku. Na zakręcie rowerzyści nie mają żadnej widoczności. Nie widzą czy jedzie ktoś z naprzeciwka, z powodu rosnących przy ścieżce krzaków. Gdyby można było przyciąć te krzaki do wysokości metra, widoczność i bezpieczeństwo zdecydowanie by wzrosło.

Historia zgłoszenia

Ukończone Uprzejmie informujemy, iż krzaki i gałęzie zostały przycięte.
Dziękujemy za zgłoszenie.
Zespól Usterka Kołobrzeg.
9 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji.
Zespół Usterka Kołobrzeg.
9 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...