Niedziałające oświetlenie - ul. Złota

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 8 lutego 2020, 18:56
Odmowa
We wskazanej na mapie lokalizacji nie działa oświetlenie w lampie ulicznej (ciąg pieszy za blokiem mieszkalnym Złota 1 -10).

Historia zgłoszenia

Odmowa Oświetlenie należy do Kołobrzeskiej Spółdzielni Mieszkaniowej.
Zespół Usterka Kołobrzeg
9 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...