Niedziałające oświetlenie - Aleja Nadmorska.

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 9 lutego 2020, 20:14
Ukończone

Przed

Po

Niedziałające oświetlenie w jednym punkcie oświetleniowym.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.
Zespół Usterka Kołobrzeg
1 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 1 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...