Dzikie wysypisko- ogródki działkowe ul. Wschodnia

Dzikie wysypisko

Zgłoszono 9 lutego 2020, 20:53
Ukończone
Chciałbym zgłosić kolejny raz dzikie wysypisko na ogródkach działkowych na ul. Wschodniej. Ktoś systematycznie podrzuca we wskazane miejsce śmieci.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 2 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
8 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...