Zatrzymywanie się samochodów przed przejściem dla pieszych - ul. Łopuskiego.

Bezpieczeństwo i porządek

Zgłoszono 12 lutego 2020, 10:49
W realizacji
Pomimo wielu zgłoszeń sytuacja nie uległa zmianie i w dalszym ciągu samochody są parkowane tuż przed przejściem dla pieszych. Wystarczy postawić kilka donic przed przejściem i samochody nie będą ograniczały widoczności. Zwracam uwagę, że w pobliżu jest plac zabaw i przedszkole, więc tylko czekać na potrącenie.

Powiadomienia

Historia zgłoszenia

W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
4 dni temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...