uszkodzona studzienka

Uszkodzona infrastruktura

Zgłoszono 17 lutego 2020, 21:56
Ukończone

Przed

Po

Na terenie zielonym podwórka od ul. Wolności i 1-Maja ukruszył się beton okalający pokrywę studzienki (foto w załączeniu), grozi wpadnięcie pokrywy do środka. Proszę o pilną interwencję ponieważ często wieczorami i nie tylko w tym rejonie ludzi spacerują z psami.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. Studnia - właz - został zabezpieczony.
Zespół Usterka Kołobrzeg.
2 lat temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji do merytorycznego pracownika wydziału WŚiO UM K-g..
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg.
2 lat temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 2 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...