Nisko zwisające gałęzie.

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa

Zgłoszono 7 lipca 2017, 9:1
Ukończone

Przed

Po

Zaniedbana pielęgnacja drzew. Gałęzie zagrażają pieszym.

Historia zgłoszenia

Ukończone Witamy

Zgłoszenie zostało zrealizowane. Służy MZZDiOŚ wykonały cięcia korony lipy, w celu podniesienia skrajni nad chodnikiem.

Zespół Usterka Kołobrzeg
1 lat temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
1 lat temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. Zespół Usterka Kołobrzeg 1 lat temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
1 lat temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 1 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...