Uszkodzona lampa uliczna

Uszkodzona infrastruktura

Zgłoszono 8 lipca 2017, 10:14
Ukończone
Lampa uliczna, uderzona najprawdopodobniej przez auto. Mocno wygięta i pochylona, grozi upadkiem na jezdnię lub chodnik ze ścieżką rowerową.

Historia zgłoszenia

Ukończone Uprzejmie informujemy, że (zgięty) słup oświetlenia drogowego został wymieniony na nowy. Wykonawcą naprawy była ENERGA Oświetlenie sp. z o.o.
Dziękujemy za dokonane powiadomienie.
Z poważaniem
Zespół Usterka Kołobrzeg
11 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji. Podmiotem odpowiedzialnym za oświetlenie drogowe jest spółka Energa Operator SA - Rejon Kołobrzeg. Otrzymaliśmy informację, że spółka zleciła już wykonanie naprawy. Dziękujemy za dokonane powiadomienie.
Zespół usterka Kołobrzeg.
11 mies. temu
Oczekuje na moderację Dziękujmy za dokonane zgłoszenie. Zajmiemy się nim tak szybko jak to jest możliwe. Zespół Usterka Kołobrzeg 11 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 11 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...