NIEPORZĄDEK PRZY ŹRÓDLE SOLANKOWYM- BULWAR KOTWICY KOŁOBRZEG

Kosze pełne odpadów

Zgłoszono 1 marca 2020, 17:8
Ukończone
NIEPORZĄDEK PRZY ŹRÓDLE SOLANKOWYM- BULWAR KOTWICY KOŁOBRZEG.

Historia zgłoszenia

W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
2 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...