Dzikie wysypisko przy ulicy Basztowej

Dzikie wysypisko

Zgłoszono 2 marca 2020, 13:22
Ukończone
Przy ulicy Basztowej (okolice Kanału Drzewnego, odnoga za Zielonym Rogiem) znajduje się dzikie wysypisko. kontakt: Kamil Barwinek tel. 782 168 237

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 1 dni temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
2 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...