Dziury w drodze

Uszkodzona jezdnia

Zgłoszono 5 marca 2020, 20:35
Ukończone

Przed

Po

Niesamowite głębokie dziury w drodze ul. Kupiecka po budowie parkingu

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 2 tyg. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 2 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...