Psia plaża Podczele

Uszkodzona infrastruktura

Zgłoszono 8 lipca 2017, 21:40
Ukończone
Po wiosennych sztormach uszkodzona została tablica informująca o psiej plaży oraz psie stacje (dyspozytor na woreczki i kosze na odchody). Do dnia dzisiejszego nie ma śladu po tych urządzeniach...

Historia zgłoszenia

Ukończone Według informacji otrzymanej od Z-cy Kierownika Obiektów Sportowych MOSiR usunięcie usterki zostało już zlecone. Przewidywane wykonanie prac ok. 21.07.br.
Dziękujemy za dokonane powiadomienie.
Zespół Usterka Kołobrzeg.
11 mies. temu
W realizacji Dziękujemy za dokonane zgłoszenie. Sprawa została zgłoszona do
jednostki odpowiedzialnej za utrzymanie plaży, tj. MOSiR K-g.
Tematem zajmiemy się tak szybko, jak tylko to możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg.
11 mies. temu
Do weryfikacji Dziękujmy za dokonane zgłoszenie. Zajmiemy się nim tak szybko jak to jest możliwe. Zespół Usterka Kołobrzeg. 11 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...