Erozja wydm i nabrzeża, walące się drzewa

Zanieczyszczenia na plaży

Zgłoszono 21 marca 2020, 15:8
Ukończone
Czy planowane są jakieś prace wzmocnienia wydm i nabrzeża na plaży wzdłuż ścieżki rowerowej od Arki do Podczela i dalej do Sianożęt? Po ostatnich sztormach szczególnie widać poziom dewastacji brzegu i wydm, wiele krzewów spadło na plażę, niektóre wielkie drzewa mają podmyte korzenie i wkrótce runą na ścieżkę rowerową. W niektórych miejscach morze prawie już podmywa ścieżkę. Nie szkoda tej inwestycji? Kiedy nabrzeże zostanie umocnione?

Historia zgłoszenia

Ukończone Urząd Morski podejmie działania 3 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
4 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...