Nieprawidłowo parkujące pojazdy.

Bezpieczeństwo i porządek

Zgłoszono 22 marca 2020, 16:50
Ukończone
Na ul. Wolności pomiędzy ul. Lotniczą a rondem bardzo często parkują na chodniku pojazdy, które utrudniają obserwacje ul. Wolności przy skręcie w lewo z ul. Lotniczej, dodatkowo zabierają dużo miejsca pieszym na chodniku.

Historia zgłoszenia

W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
2 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...