Niedziałające oświetlenie- ul. Złota

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 26 marca 2020, 20:35
Ukończone
Niedziałające oświetlenie- ul. Złota

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 1 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji.

Zespół Usterka Kołobrzeg
2 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...