Niedziałające oświetlenie- ul. Złota

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 26 marca 2020, 20:38
Ukończone
Niedziałające oświetlenie- kilka lamp wzdłuż ulicy Złotej.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 4 mies. temu
W realizacji Dziękujemy za dokonanie zgłoszenia.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak to tylko możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg
4 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...