Niedziałające oświetlenie - ul. Kupiecka

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 27 marca 2020, 9:19
Ukończone
Niedziałające oświetlenie - ul. Kupiecka.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 1 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 2 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...