uszkodzone lustro przy wyjezdzie z Zurawia 13 stacja POGOTOWIA

Uszkodzony znak drogowy

Zgłoszono 31 marca 2020, 14:8
Ukończone
uszkodzone lustro przy wyjezdzie z Zurawia 13 stacja POGOTOWIA

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane
Lustro zostało zamontowane
1 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
1 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 2 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...