uszkodzone barierki

Uszkodzony znak drogowy

Zgłoszono 9 lipca 2017, 1:30
Ukończone

Przed

Po

witam, na ulicy boguslawa X, przy szkole podstawojej nr 8 wyrwane sa z ziemi barierki. leżą w nieladzie na chodniku. uniemozliwiaja przejscie przez chodnik.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.Zespół Usterka Kołobrzeg 6 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
7 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...