DZIKIE WYSYPISKA ŚMIECI PRZY UL. WSCHODNIEJ

Dzikie wysypisko

Zgłoszono 7 kwietnia 2020, 12:21
Ukończone
Uprzejmie zwracam się z prośbą o uporządkowanie i usunięcie dzikich wysypisk śmieci wzdłuż drogi gruntowej biegnącej przy torach kolejowych, która prowadzi na działki ogrodowe. Mieszkańcy zapewne naszego miasta w okresie jesienno - zimowym w czasie ,kiedy szybko zapada zmrok pozbywali się śmieci ze swoich domów i obecnie teren wygląda mało estetyczne i bardziej przypomina wysypisko śmieci niż teren zielony. Z poważaniem Dariusz Ciesiński

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 1 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
4 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...