NIEDZIAŁAJĄCE OŚWIETLENIE - UL. KUPIECKA

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 9 kwietnia 2020, 9:48
Ukończone
Niedziałające oświetlenie - ul. Generała Józefa Bema

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.
Zespół Usterka Kołobrzeg
3 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 4 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...