NIEDZIAŁAJĄCE OŚWIETLENIE -UL. GENERAŁA JÓZEFA BEMA

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 9 kwietnia 2020, 10:3
Ukończone
Niedziałające oświetlenie - kolejna lampa na ul. Generała Józefa Bema.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.
Usunięcie awarii zlecono spółce ENERGA-Oświetlenie.
Zespół Usterka Kołobrzeg
4 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 5 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...