zapadnięta nawierzchnia przy studzience

Uszkodzony chodnik

Zgłoszono 11 kwietnia 2020, 23:16
Ukończone

Przed

Po

zapadnięta nawierzchnia przy studzience telekomunikacyjnej w nieoświetlonej części .jest to czesto uczęszczany odcinek na przystanek i lokalnego sklepu

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 2 dni temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
6 dni temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 1 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...