uszkodzony chodnik

Uszkodzony chodnik

Zgłoszono 22 kwietnia 2020, 8:35
Ukończone

Przed

Po

Przy wyjściu z klatki schodowej z budynku Unii Lubelskiej 14 zapadła się kostka typu polbruk. Proszę o naprawienie

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 3 tyg. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 1 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...