Uszkodzony znak - ul. Towarowa.

Uszkodzony znak drogowy

Zgłoszono 23 kwietnia 2020, 11:35
Ukończone
Od poniedziałku 20 kwietnia 2020 r. znak leży ponownie zepsuty.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 2 tyg. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
1 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...