Brudne windy

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa

Zgłoszono 23 kwietnia 2020, 18:40
Ukończone
Bardzo brudne szyby w windach przy kładce dla pieszych nad torami. Dotyczy zarówno kabin wind ( wewnątrz i na zewnątrz) jak również szybu windy.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 1 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...