uszkodzona sygnalizacja świetlna

Niesprawna sygnalizacja świetlna

Zgłoszono 26 kwietnia 2020, 14:50
Ukończone
Uszkodzona instalacja świetlna na ulicy Śliwińskiego.

Historia zgłoszenia

Ukończone Sygnalizacja została tymczasowo naprawiona i działa poprawnie . W najbliższym czasie zostanie wymieniony sygnalizator na nowy. 2 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...