Śmieci w Parku Zachodnim

Dzikie wysypisko

Zgłoszono 28 kwietnia 2020, 15:27
Ukończone

Przed

Po

Tona śmieci przewala się przez Park i Wydmy w Dzielnicy Zachodniej przy Plaży

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 2 tyg. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
1 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...