Przepełniony kosz na śmieci na plaży Podczele

Kosze pełne odpadów

Zgłoszono 29 kwietnia 2020, 16:25
Ukończone
Przepełniony kosz na śmieci na plaży Podczele, w połowie drogi między głównym zejściem na plażę w podczelu a niebieskim punktem widokowym (w stronę Sianożęt)

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. Zieleń Miejska opróżniła kosz 2 tyg. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
2 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...