Brudne windy

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa

Zgłoszono 29 kwietnia 2020, 23:43
Ukończone
Brudne szyby wind i windy przy kładce dla pieszych. Wnętrza kabin również od dawna nie sprzątane.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 4 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...